22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė balandžio 25-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Kai kurie dalykiniai ar finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Labai svarbu rimtai susikaupti ir susidoroti su iškilusiais sunkumais. Pasistenkite, kad būtų tvarkingi dokumentai, ypač finansiniai.

- Reklama -

JAUTIS. Aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir kaišioja nosį į jūsų asmeninius ar profesinius reikalus. Išlaikykite diplomatiją – akibrokštai, familiarumas ne padės, o pakenks. Galima tam tikra karminė reakcija – nekokia arba labai gera.

DVYNIAI. Šiandien sunku tikėtis harmoningo bendravimo, supratimo ir pritarimo, ypač jei nebūsite lankstūs ir negebėsite nusileisti. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario, augintinio sveikatos būklę. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Nesunkiai susitvarkysite su įvairiomis užduotimis, nestokosite noro pasireikšti profesinėje ir kūrybinėje veikloje. Galbūt teks griežčiau auklėti vaikus, kalbėtis su jais apie moralę, atsakomybę.

LIŪTAS. Jums nestigs sumanumo ieškant reikalingos informacijos bei ryšių. Kita vertus, nepalankumo išvengti beveik neįmanoma, nes turite priešų, kurie jūsų nesupranta, nepritaria jūsų iniciatyvoms. Nenuleiskite rankų ir pamažu ateis pripažinimas.

MERGELĖ. Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasismailinti liežuvį, nes į jus bus nukreipta nemažai akių ar ausų. Regis, labai rūpės artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Visgi kitiems neatrodys, kad labai stengiatės.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien savo pastangomis galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju, pinigų bei turto temos šiandien jums bus artimos ir svarbios.

SKORPIONAS. Galite gauti pasiūlymų keisti veiklą, profesiją, komandą. Regis, patirsite konkurentų išpuolius, daug kritikos. Jeigu esate teisūs, tik sustiprėsite ir sulauksite likimo malonių. Kitu atveju – triumfuos oponentai.

ŠAULYS. Norint pasiekti tikslą, gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą. Regis, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

OŽIARAGIS. Aktyvi diena. Būsite nusiteikę skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus, kolektyvinius renginius. Galbūt teks vykti į masinį ar tarptautinį renginį kaip žiūrovams arba dalyviams.

VANDENIS. Veikiausiai teks tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, derėtis dėl kainų ar palūkanų. Regis, būsite konfliktiški ir tai skatins nemalonius debatus. Tik vakare paaiškės – sugadinote ar pagerinote aktualų reikalą.

ŽUVYS. Tikėtinas intelektinis pakilimas, gebėjimas planuoti. Galbūt teks bendrauti su mokslininkais, teisėtvarkos atstovais, politikais arba užsieniečiais. Tikėtina, kad išspręsite teisinį kazusą. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Tikriausiai mėginsite keisti išvaizdą, stilių ir jums pavyks. Kita vertus, tykos traumos, infekcijos, todėl pasisaugokite ir laikykitės higienos taisyklių, venkite nesveiko, nešviežio maisto....

Už žalą parduotuvei dėl daugiabutyje trūkusio vamzdžio – atsakomybė daugiabučio namo administratoriui

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovės ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ ieškinį atsakovei UAB „Civinity namai Klaipėda“ dėl žalos...

Hibridinis mokymasis taps švietimo norma?

Klasė, suolai ir prie lentos stovintis mokytojas – būtent toks vaizdinys dar neseniai iškildavo daugelio žmonių mintyse, kalbai pasisukus apie švietimą. Vis dėlto šį...

Ilgalaikes darbuotojų skatinimo priemones vis labiau vertinamos

Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai labiau vertina ilgalaikes motyvacines priemones, pavyzdžiui, darbdavio prisidėjimą prie pensijos, nei trumpalaikes – įmonės automobilį ar telefoną, rodo banko...

Atliktas antikorupcinis vertinimas dėl COVID-19 skiepijimo proceso

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atsižvelgdama į temos valstybinę reikšmę bei aktualumą ekstremaliosios situacijos metu, taip pat reaguodama į visuomenės informavimo priemonėse pasirodžiusią informaciją apie galimus piktnaudžiavimo atvejus, atliko teisės aktų, reglamentuojančių COVID-19 skiepijimo tvarką,...

Linas Slušnys: „Gera mokykla duoda ne gerą buvimą, o aiškią struktūrą ir taisykles“

Artėjanti rugsėjo 1-oji vieniems atneša džiaugsmą ir viltį, kitiems – juodas nerimo dienas. Kokia yra šių dienų mokykla ir kaip joje jaučiasi mokiniai ir mokytojai? Visiems rūpima tema – pirmoje šio sezono LRT laidoje...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS