22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai, penktadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, šiandien turėsite reikalų su nepažįstamais žmonėmis, su atvykėliais iš toli. Galbūt tarsitės dėl kelionių, studijų mainų galimybių, dalyvausite kultūriniuose ar šou renginiuose.

- Reklama -

JAUTIS. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir nenumosite ranka į kasdieninius darbus, būtinus finansinius atsiskaitymus. Galite pajusti aistringų jausmų antplūdį.

DVYNIAI. Santykiams su dalykiniais partneriais nestigs konkretumo ir tai turėtų išeiti į naudą. O jeigu pamėginsite realizuoti savo romantiškas fantazijas, jums taip pat turėtų šauniai pavykti.  

VĖŽYS. Regis, skubėsite užbaigti savaitės darbus prieš leisdamiesi į savaitgalio atrakcijas, kelionę ar kt. Išvykstant ypač svarbu deramai pasirūpinti augintiniais bei nepamiršti pasiimti būtinų dokumentų, medikamentų.

LIŪTAS. Šiandien galima tikėtis džiaugsmo ir meilės, energijos ir kūrybinio polėkio. Pagerės tarpusavio santykiai, norėsis flirtuoti, stebinti. Puikiai sutarsite su vaikais.

MERGELĖ. Jeigu turite piniginių ir buitinių rūpesčių, juos išspręsite nesunkiai pasitelkę į pagalbą artimus žmones. Tai ne tik palengvins naštą, bet ir sustiprins tarpusavio pasitikėjimą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Noriai bendrausite su gerai pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus, perspėjimus ir mokykitės iš svetimų klaidų. Galima šauni išvyka.

SKORPIONAS. Būsite racionalūs ir praktiški, todėl pravartu užsiimti praktiniais reikalais, verslu. Šiandien užmegzti ryšiai turėtų pasirodyti pelningi ir perspektyvūs.

ŠAULYS. Būsite emociškai ir kitaip aktyvūs, į viską stipriai reaguosite. Planuosite artėjančio savaitgalio veiklas. Nesitikėkite ir neverskite, kad visiems jūsų sumanymams pritars artimieji, nes vis tiek taip nebus.

OŽIARAGIS. Šiandien nesiimkite sudėtingų darbų, nes jiems atlikti galite pristigti ir jėgų, ir kantrybės. Kaupkite energiją, lėšas bei žinias, siekite dvasinės ramybės. Neblogai seksis tokie užsiėmimai kaip socialinė, meninė, ezoterinė veikla.

VANDENIS. Regis, būsite kilnūs ir dosnūs, ypač bendraminčiams. Stengsitės įtikti tiems, kurių draugija jums būtų miela ar naudinga. Bet kuriuo atveju kitiems darysite įdomaus žmogaus įspūdį, intriguosite.

ŽUVYS. Šiandien neišvengiamai teks pasidarbuoti, o galbūt ir turėti reikalų su vadovybe arba politikais. Jeigu kažko atlikti nespėsite, veikiausiai teks paplušėti ir šį šeštadienį.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Sausio 25-oji: vardadieniai

Sausio 25-oji – Šv. Pauliaus atsivertimas, Pusiaužiemis, Kirmėlinė; Vilniaus pagarsinimo diena (Vilniaus gimtadienis); Lietuvos samariečių bendrijos diena. Sausio dvidešimt penktoji, ketvirtadienis, (ketvirtoji 4-osios metų savaitės...

Horoskopas rugpjūčio 11 dienai

AVINASImkitės iniciatyvos pašalinti kvailą nesusipratimą. Galėsite pasidžiaugti, kad vėl atsinaujino sena draugystė. Neieškokite slaptos prasmės ten, kur jos nėra. Kartais dalykai yra būtent tokie,...

Atlyginimų augimo šiemet tikisi 54 proc. šalies gyventojų

Daugiau nei pusė šalies gyventojų šįmet tikisi pajamų augimo, 7 proc. punktais, palyginti su 2022 m., padaugėjo tikinčių, kad augimas bus didesnis nei 10...

Vien pakeisti automobilio padangų nepakanka: kaip elgtis kelyje sulaukus pirmojo plikledžio

Ant medžių likus tik pavieniams lapams, apie save vis labiau primena ir žiema – oro temperatūra retai viršija 10 laipsnių, sinoptikai jau artimiausiu metu...

Nematydama pasaulio negyvenu tamsoje. „Skirtingos Spalvos” pokalbis apie aklumą su Irma Jokštyte.

Irma Jokštytė su aklumu gyvena nuo vaikystės. Regėjimo negalia jai netrukdė nei kartu su draugais laipioti medžiais, nei važinėti dviračiu ar vienai vykti į tolimas keliones. Nuoširdžiu pokalbiu su Irma Jokštyte apie jos patirtis...

Patarimai tėvams, vaikams, darbdaviams jei įsidarbinti nori asmuo iki 18 metų 

Vasaros metu vaikai ir paaugliai vis aktyviau ieškosi sezoninių darbų. Nenuostabu, kad įsidarbinant ar jau įsidarbinus kyla neaiškumų, taip pat tiek tėvams, vaikams, o ir darbdaviams rūpimų klausimų. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, jog įdarbinant...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS