22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Aktualūs bus mokslo, kultūros arba su užsieniu susiję reikalai. Regis, ruošiatės kelionei, egzaminui, ataskaitai ar pan. Neignoruokite perspėjimų, užuominų, jeigu darote kažką nelegalaus. Būtinas ypatingas atidumas kelyje.

- Reklama -

JAUTIS. Tikriausiai jums pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Už paslaugą neišvengsite įsipareigojimo, kuris tikrai nebus pamirštas. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vyresnio amžiaus aplinkiniais.

DVYNIAI. Regis, teks labiau derintis prie kitų žmonių, atsižvelgti į jų poreikius, o ypač į gyvenimo partnerio pageidavimus ir lūkesčius. Viskas bus gerai, jeigu neprovokuosite nesantaikos. Labiau gerbkite senyvus asmenis, nenuvertinkite jų.

VĖŽYS. Ir jūs šiandien būsite darbingi, ir dienos aktualijos neleis tinginiauti. Šauniai padirbėsite sode, ūkyje ar kitur, ypač jei jums draugiškai talkins draugai, artimieji.

LIŪTAS. Prieštaringa diena. Regis, smagiems užsiėmimams energijos nestokosite. Jūsų dėmesiu ir išmone džiaugsis vaikai. Galite suintriguoti žavų asmenį, įgyti gerbėją. Kita vertus, galimas ir nepatinkančio žmogaus seksualinis priekabiavimas.

MERGELĖ. Šiandien visą dieną nerimausite, jusite emocinę įtampą. Pasistenkite išvengti ginčų, barnių, kurių gali kilti dėl skirtingų nuomonių. Saugokitės savanaudiškų ir nesąžiningų žmonių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad turite rūpestį, susijusį su informacija, studijomis. Galbūt nerimo kelia artėjantis egzaminas arba pokalbis dėl darbo. Tokiu atveju derėtų skirti laiko pasiruošimams.

SKORPIONAS. Šiandien jums norėsis pramogų, meilės. Rūpesčių gali kelti vaikai, jų emocinė būklė ar kt. Regis, dėl jų poreikių būsite linkę papurtyti piniginę ar kažkaip labiau įsipareigoti.

ŠAULYS. Jūsų nuotaikos bus permainingos, fortūna – irgi neprognozuojama. Džiugins meilė, kūryba, gamta, tačiau nervins dalykai, susiję su uždelstais įsipareigojimais bei šeimos narių bėdomis.

OŽIARAGIS. Ramiai ruoškitės tam, ko norėtumėte. Vertėtų blaiviai įvertinti santykius su kitais žmonėmis. Ypač svarbu su visais kontaktais bei kelyje šiandien išlaikyti blaivią galvą.

VANDENIS. Tikėtinos diskusijos, renginiai, pristatymai ar varžybos. Regis, prisisemsite įspūdžių. Kita vertus, būsite sutrikę, jeigu teks pirkti dovaną, ką nors sveikinti. Pagrįstai jusite, kad galite neįtikti. 

ŽUVYS. Nelengva diena. Gali būti apmaudu, kad tenka įtemptai darbuotis, o kiti pramogauja arba reikalauja neįmanomų dalykų. Kontroliuokite savo žodžius, kad netektų dėl jų gailėtis. Neprovokuokite susipriešinimo.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Artimiausiomis dienomis kritulių bus nedaug, nuo smarkesnio atšalimo saugos debesys

Artimiausiomis dienomis kritulių bus nedaug, nuo smarkesnio atšalimo saugos debesys. Vasario 5-os dieną be žymesnių kritulių. Vietomis plikledis. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šalčio, pajūryje 1–3...

„oho!“ gamintoja didina ankštinių užkandžių gamybą, nusitaikė į sveikuolius

Lietuviško kapitalo „oho!“ sausų pusryčių ir traškučių gamintojas „Naujasis Nevėžis“ didina ankštinių užkandžių gamybą. Netrukus pasiūlys naujus lęšių traškučius, kuriuose sumažintas druskos, riebalų bei...

Penki mitai, trukdantys jaunimui pradėti laiku taupyti pensijai

Kasmet Lietuvoje į aktyvią darbo rinką įsilieja tūkstančiai jaunų žmonių, kurie pradeda gauti pirmąsias savo reguliarias pajamas ir dažniausiai jas skiria einamosioms išlaidoms padengti....

Amžinas klausimas grilintojams: kiauliena ar vištiena? „Iki“ rasite visko – pristatytas naujienų kupinas „Grill Party“ asortimentas

Kas jums arčiau širdies – kiaulienos šašlykas ar vištienos blauzdelės? Verta išbandyti ir apsispręsti iš naujo, nes „Iki“ parduotuvėse jau pasirodė aukšta kokybe pasižyminčios...

Banaldžio 5-oji, sekmadienis, Velykos

Banaldžio 5-oji, sekmadienis, 14 savaitė. Saulė teka 06:47, leidžiasi 19:59, dienos ilgumas 13.12. Mėnulis (Delčia). Perkamiausios Audioknygos » Vardadieniai: Izidorius, Algaudas, Eglė, Ambraziejus. Datos: Velykos Šiandienis orai: Balandžio 5-os naktį kai kuriuose vakariniuose rajonuose nedidelis lietus, dieną lietus, antroje dienos pusėje vietomis šlapdriba....

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien gali išryškėti gerieji jūsų pastangų rezultatai. Regis, džiugins ir šiltesnis bendravimas, flirtas. Tikėtini įdomūs kontaktai ir turiningi pokalbiai. JAUTIS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami, nes to reikalauja jūsų organizmas bei vidinė būsena....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS