22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė balandžio 28-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, susidrums nuotaika jau iš pat ryto, jeigu susitrukdys numatyta išvyka ar kils incidentų kelyje. Pasistenkite neprarasti pozityvumo. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų. Saugokitės aferistų, sektantų. Atsargiai su ugnimi, vandeniu, dujomis bei kelyje.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien lengva prisidaryti apmaudžių problemų. Verčiau pasinaudokite savo įžvalgumu ir be aklo patiklumo sumaniai išsiaiškinkite dalykus, kurie jums neduoda ramybės.

DVYNIAI. Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi pašnekovų nuomonę veikiau pakreipsite į blogą pusę. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, o tikrų draugų, tai ir patys būkite draugiški. Venkite svaigalų. Saugokitės traumų ir vagių.

VĖŽYS. Šiandien nevengsite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Galite imtis namo parsinešto darbo su dokumentais, straipsnių rašymo ar kt. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien nestokosite kūrybingumo. Aplinkiniai, publika gali labiau susidomėti jūsų gebėjimais, talentais. Regis, suintriguos naujo gerbėjo paslaptingumas, keistumas. Turėtumėte būti atsargesni. Abejotina pagunda gali per daug kainuoti.

MERGELĖ. Jeigu turite jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų. Tik nebūkite patiklūs ir naivūs. Dėl melo, sukčiavimų, liežuvavimo, nesaikingo svaigalų vartojimo galimi rimti nemalonumai. Saugokitės avarijų ir rūpinkitės artimųjų saugumu.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien gebėsite daug nuveikti, jeigu turiningai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad per daug laiko malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių paslaugumu, naivumu.

SKORPIONAS. Gali paaiškėti, kad nuostolių sukėlė vaikai ar augintiniai. Nebūkite per griežti, tačiau aiškiai priminkite apie galimas rizikas ir pasekmes, jeigu jūsų atžalos netinkamai elgiasi.

ŠAULYS. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, tačiau jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas tarp priešingos lyties. Pasistenkite išvengti svaigalų vartojimo, nes galimi apsinuodijimai. Saugokitės vagių ir buitinių avarijų.

OŽIARAGIS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau paisykite intuicijos ir širdies balso. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, keistokais argumentais. Visgi jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo metu nepritariantieji kol kas tiesiog patylės. Saugokitės nuostolių.

ŽUVYS. Nelabai maloni diena. Nauja pažintis, susitikimas, renginys gali nesuteikti nei malonumo, nei naudos. Nenumatytų rūpesčių gali sukelti ir šeimos narys. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Nesukčiaukite ir patys neužkibkite ant sukčių kabliuko.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai balandžio 13 dienai

AVINASNesivarginkite toliau tempti naštą, jei nebematote prasmės tai daryti. Vienintelis racionalus kriterijus šiandien - jūsų asmeninė nauda. Nesiduokite sugraudinamas banaliomis istorijomis. JAUTISPadėtis susiklostė pakankamai subtili,...

Artimiausiomis naktimis vietomis prognozuojamos šalnos

Artimiausiomis naktimis vietomis prognozuojamos šalnos. Šiandien vietomis, daugiausia Rytų Lietuvoje, trumpas, nedidelis lietus. Aukščiausia temperatūra 12–16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 23 d. vietomis truputį palis. Naktį kai...

Kovo 28-oji, Verbų (palmių) sekmadienis bei laikas persukamas vieną valandą į priekį

Kovo 28-oji, sekmadienis, 13 savaitė. Saulė teka 07:05, leidžiasi 19:45, dienos ilgumas 12.40. Mėnulis (Pilnatis). Perkamiausios Audioknygos » Vardadieniai: Filemonas, Sikstas, Rimkantas, Girmantė, Odeta. Datos: Laikas persukamas vieną valandą į priekį Šią...

Sveikos mitybos diena – kokius riešutus ir kaip ruošti, kad gautume didžiausią naudą?

Nors gerėja mūsų gyvenimo kokybė ir gydymo galimybės, tačiau sergame ne mažiau. Kodėl? Pasak ajurvedos specialistės, gydytojos Astos Keturkienės, visi atsakymai ir ligų priežastys...

S. Gentvilas jau kitais metais žada naują automobilių taršos mokestį

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas sako, kad jau nuo kitų metų turėtų būti įvestas naujas automobilių taršos mokestis gyventojams. „Laisvės TV“ žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo pokalbių laidoje ministras neigė Aplinkos apsaugos departamento direktorės...

Vargina sloga: kaip žinoti, ar nėra komplikacijų?

Senkant per vasarą sukauptoms vitaminų atsargoms, gynybinė organizmo sistema, užkertanti kelią įvairioms infekcijoms ir virusams, taip pat ima slopti, o susirgus – darosi vis sunkiau išsigydyti. Sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad stebuklingų vaistų nėra...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS