22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė balandžio 29-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Keista diena. Subjektyvumas trukdys adekvačiai bendrauti, teisingai vertinti. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Neimkite giliai į širdį nepritarimo jūsų nuomonei. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Tykos apsinuodijimai, infekcijos.

- Reklama -

JAUTIS. Galite jausti nemažą įtampą – teisingumo, objektyvumo, draugiškumo norėsis kur kas daugiau, nei ši diena nusiteikusi duoti. Gresia traumos, avarinės situacijos.

DVYNIAI. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgyti piniginę išraišką. Atsargiai su finansinėmis avantiūromis – galite nudegti. Saugokitės sprogimų, ugnies, avarijų.

VĖŽYS. Nekokia diena kelionėms ir studijų atsiskaitymams. Galite įsivelti į keistas santykių peripetijas, netolerantiškas diskusijas. Galimos pavydo scenos, nesusikalbėjimai. Geriau nusiteikite interesų derinimui.

LIŪTAS. Gali būti aktualus persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Galite daug nuveikti, jeigu nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Neabejotinai susidursite su aršia konkurencija, opozicija.

MERGELĖ. Būsite pasirengę kažką paaukoti dėl kito žmogaus užgaidų, kurios gali būti neadekvačios, neracionalios. Nepasiduokite manipuliacijoms, vedžiojimui už nosies. Pasisaugokite traumų, nerizikuokite sveikata jokiose situacijose.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, bet nelabai saugi diena. Itin atsargiai dirbkite su technika, cheminėmis medžiagomis. Nevartokite abejotinos kokybės ar neįprasto maisto. Nuo pavojų saugokite ir šeimos narius. Užsukite kranus, paslėpkite pavojingus vaistus.

SKORPIONAS. Diena turėtų būti prieštaringa. Galimas nemalonus įvykis. Nesivelkite į ginčus – grubesnis žodis bus suprastas kaip psichologinis smurtas ir gali išprovokuoti kerštą. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų. Ypač prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Gali kilti minčių apie darbo sąlygų pagerinimą, naujus projektus. Visgi atsargumo, savikontrolės bus mažiau nei paprastai. Neužkibkite ant aferistų kabliuko. Pasirūpinkite namų bei artimųjų saugumu.

OŽIARAGIS. Emocijų purslai ir energijos fontanai, tačiau tai nesaugi diena, ypač kelyje. Reikia ypatingo budrumo. Saugokitės apsvaigusių asmenų ir patys nesėskite už vairo būdami neblaivūs ar apduję nuo vaistų.

VANDENIS. Nekokia savijauta, neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti stiprų nerimą. Neprovokuokite rizikingų situacijų, nes galite nukentėti patys arba pakenkti kitiems.

ŽUVYS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos kiti asmenys. Gali kilti įtarimų, kad kažkas turi slaptų motyvų jūsų atžvilgiu. Regis, ne be pagrindo. Būsite labai neatsparūs neigiamoms įtakoms bei svaigalams,

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Įpusėjo pirmasis priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas: būsimi studentai kviečiami teikti prašymus studijuoti

Nuo birželio pradžios prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose užregistravo per 19 tūkst. stojančiųjų. Iš jų 12 tūkst. jau pasirinko ketinamas studijuoti studijų programas. Bendrojo...

Nuo lapkričio 1-osios draudžiama žvejoti šamus

Nuo lapkričio 1 dienos bus draudžiama žvejoti šamus. Šis draudimas tęsis iki balandžio 1-osios, praneša Aplinkos ministerija. Anot jos, nuo spalio 1 d. iki gruodžio...

Biržuose moteris bandė papirkti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos darbuotoją

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Panevėžio teritorinio skyriaus Biržų asmenų aptarnavimo vietoje negalios vertinimo procedūros metu klientė bandė papirkti tarnybos darbuotoją duodama 100 eurų...

Šilauogės – lėtina senėjimą ir vėžinius procesus: ką svarbu žinoti?

Tiesiog neįmanoma nemėgti šių gardžių mėlynų uogų – šilauogės didesnės už įprastas mūsų miškų mėlynes, be to, standesnės ir todėl lengviau transportuojamos. Pasak sveikatai...

Mokinių atostogų trukmė lieka ta pati

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokymo įstaigose skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o...

Naujų automobilių trūkumas ir elektromobilių populiarumo šuolis – kas šios rinkos laukia šiemet

Išsibalansavusi automobilių pramonės rinka grįžta į vėžias. Ne tik pandeminis kontekstas, bet ir puslaidininkių tiekimo trikdžiai visame pasaulyje automobilių gamintojams neleido patenkinti klientų poreikių. Todėl vos prasidėjus naujiems metams automobilių pardavėjai fiksuoja rekordinius automobilių...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS