22.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 15

Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Gali tekti spręsti nelengvus finansinius rebusus, ruošti ataskaitas, susiduriant su keistais netikėtumais. Regis, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks tvirtybės. Tik nepraraskite saiko vartodami svaigalus, nes grės problemos.

- Reklama -

JAUTIS. Darbe nesijausite užtikrintai dėl juntamos neteisybės ar nepakankamos pagarbos. Jeigu pavyks išsilaikyti prieš nepatenkintus kolegas ar klientus, parodysite, kad esate ne tokie silpni, kokius jus bandoma vaizduoti.

DVYNIAI. Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais, partijų lyderiais, užsieniečiais. Geriau seksis, jei gebate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. Nors tai pareikalaus daug jėgų, rezultatai turėtų būti neblogi.

VĖŽYS. Diena bus įtempta. Galbūt atsiras nenumatytų išlaidų ar reikalų, susijusių mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais. Yra vilties, kad aktualų reikalą užbaigsite sėkmingai ir turėsite naudos.

LIŪTAS. Šiandien nieko gero nesitikėkite, jeigu vengiate įsipareigojimų ir nerodote nuoširdaus geranoriškumo. Kaip šauksite, taip jums ir atsilieps. Galbūt teks susitaikyti su permaina svarbiuose santykiuose.

MERGELĖ. Šiandien būsite pedantiški, atidūs detalėms. Galbūt kažką įtemptai analizuosite, aprašinėsite. Regis, labai kritiškai vertinsite savo ir aplinkinių darbo kokybę ar kompetencijas. Galite prisiimti nelengvą įsipareigojimą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandieną turėtumėte aiškiau pajusti, kuo derėtų užsiimti, kam nepritrūksite jėgų bei galimybių. Azartiškiems žmonėms tam tikra prasme gali sektis, bet lengva perlenkti lazdą. Verčiau nepasiduokite abejotinoms pagundoms.

SKORPIONAS. Ramybės neduos reikalas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, šeimos nario problema, privačių ir viešų interesų dilema ar pan. Stenkitės atsikratyti neigiamo požiūrio į gyvenimą ir kitus žmones.

ŠAULYS. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Tačiau ypatingą nerimą galite jausti, jei laukiate egzamino, darbo interviu arba sveikatos tyrimų rezultato.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus bei siekti sutarimo. Galbūt gausite originalią dovaną ar patarimą. Stenkitės išsaugoti finansinę pusiausvyrą, laiku sutvarkyti dokumentus.

VANDENIS. Situacija reikalaus tvirtumo. Taps akivaizdu, kad reikia konkretizuoti, apibrėžti reikalus ar ryšius. Nepaisant kai kurių abejonių, turėtumėte pasiryžti drąsiam žingsniui. Tačiau daug ką sugadinsite, jei pulsite reikšti nepagrįstas pretenzijas.

ŽUVYS. Galite suvokti dalykus, kurių anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Kita vertus, lengva prarasti realybės jausmą. Nesiremkite nepatikrintais faktais, paskalomis ar sutirštinta vaizduote.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Sultinga mėsa ir traški odelė – 5 „Iki“ kulinarijos technologės patarimai, kad orkaitėje keptas viščiukas visuomet būtų pats skaniausias

Keptas viščiukas – viena lengviausių ir pigiausių vakarienių, kadangi jai nereikia nei daug ingredientų, nei ilgai suktis virtuvėje. Kone visą darbą už jus nuveiks...

Penki mitai, trukdantys jaunimui pradėti laiku taupyti pensijai

Kasmet Lietuvoje į aktyvią darbo rinką įsilieja tūkstančiai jaunų žmonių, kurie pradeda gauti pirmąsias savo reguliarias pajamas ir dažniausiai jas skiria einamosioms išlaidoms padengti....

Horoskopai gruodžio 30 dienai

AVINASDiena bus ne pati puikioji, bet tiesiog gera. Jūsų pakili nuotaika šiandien bus užkrečiama. Svajokite aiškia ir garsiai - gal kas nors išgirs? JAUTISPalikite visus...

Horoskopas rugpjūčio 10 dienai

AVINASImkitės iniciatyvos pašalinti kvailą nesusipratimą. Galėsite pasidžiaugti, kad vėl atsinaujino sena draugystė. Neieškokite slaptos prasmės ten, kur jos nėra. Kartais dalykai yra būtent tokie,...

Iniciatyva Skirtingos Spalvos: susprogdinkime stigmų burbulą apie sergančiųjų bendruomenes

„Skirtingos Spalvos“ – jau ketverius metus gyvuojanti socialinė iniciatyva, savo veiklomis siekianti socialinės atskirties mažinimo Lietuvoje. Kiekvienais metais pasikeitimų siekianti komanda išsikelia vis naujus, padedančius siekti misijos, tikslus. Dabar, kaip teigia iniciatyvos nariai, atėjo...

Šeštadienį žygiuokite su augintiniais: „IKI Ėjimo varžybose“ – speciali gyvūnų stotelė su vandeniu, skanėstais...

Jau šį šeštadienį prie Pučkorių piliakalnio vyks tradicinės „IKI Ėjimo varžybos“. Prie pasivaikščiojimo vaizdingomis vietovėmis kasmet jungiasi ne tik dešimtys tūkstančių dalyvių, bet ir daug keturkojų jų draugų. Šiais metais šunims ir jų šeimininkams...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS