20.9 C
Kretinga
2024 / 07 / 16

Astrologinė prognozė gruodžio 25-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, susitiksite su išsiilgtu žmogumi, giminaičiais, gausite viliojamą kvietimą ar pan. Turėtų pagerėti santykiai su kaimynais. Džiaugsitės dovanomis, dėmesiu, gardumynais, o jeigu dirbate šią šventinę dieną – tai ir dosniais atsilyginimais.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien gerai seksis visa, kas susiję su jaukumo kūrimu, stalo serviravimu, dovanėlių ruošimu ir teikimu, sceniniais pasirodymais. Gali būti, kad jus sužavės gauta dovana, pasiūlymas, viešnagė ar meilės prisipažinimas, komplimentai.

DVYNIAI. Šiandien gali išsipildyti jūsų slapta svajonė, jeigu to esate nusipelnę gerais darbais. Tikėtinos pajamos ar išlaidos, susijusios su grožiu, malonumais. Tikriausiai pavyks sudominti patrauklų priešingos lyties atstovą.

VĖŽYS. Nors jums šiandien nelabai norėsis šurmulio, draugijos, vienas susitikimas ar susipažinimas gali būti labai įsimintinas dėl viliojamo pasiūlymo ar netgi puikios perspektyvos ateičiai.

LIŪTAS. Regis, pasijusite ašimi, apie kurią sukasi pasaulis. Turėsite kuo didžiuotis ir ką pademonstruoti kitiems. Galite sulaukti trokštamo dėmesio ir pripažinimo, mielų dovanų, komplimentų.

MERGELĖ. Progų pasireikšti šiandien netrūks. Regis, norėsis nekasdieniškų potyrių, kelionės ar bent trumpo ištrūkimo iš įprastos aplinkos. Šis tas džiugaus jūsų išties laukia. Nenuvils žmonės, pas jus atvykę iš toli ar pas kuriuos patys viešite.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, šį kartą jums būtų smagiau švęsti ne savo namuose. Viešnagė žada įdomių įspūdžių, gurmaniškų potyrių. O jei pas jus atvyksta svečių iš užsienio, tai jie nudžiugins dovanomis ar kitokiais siurprizais.

SKORPIONAS. Išlaidos bei pastangos pasiteisins, jei pasistengėte suorganizuoti puikias šventes sau ir artimiesiems. Galima ypatinga dovana, reikšmingas pasiūlymas. Tikėtina, kad išgirsite komplimentų, meilės žodžių.

ŠAULYS. Jeigu šiandien gausite dovanų mielą gyvūną, neišsigąskite ir nesupykite – jis gali jums tapti tikru laimės ir apsaugos talismanu. Būkite dėmesingi, dosnūs partneriams, artimiesiems.

OŽIARAGIS. Regis, daug džiaugsmo šiandien teiks vaikai, mylimi žmonės, šventinės pramogos, ypač jei patys galėsite pasireikšti scenoje ar tarp draugų. Galite gauti modernią, bet praktišką dovaną.

VANDENIS. Jei organizuojate ką nors šventinio, pasitekite fantaziją, įkvėpimą. Net įprastoje namų aplinkoje galite susikurti tiek jaukaus šventiškumo, kad laimės ir gerovės pojūtis sustiprės be jokių ypatingų atrakcijų. Džiugins artimieji, vaikai, draugai.

ŽUVYS. Regis, bus smagu ir viešėti pas gimines, ir pas save priimti atvykusius žmones, suteikti jiems gerų įspūdžių, gardžiai pavaišinti. Puikiai atsipalaiduosite pabendravę, pasidaliję savo šiluma, meile bei viltimis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Ketvirtadienį, lietaus nenumatoma, vėjas silpnas, temperatūra naktį 5–13, dieną iki 24 laipsnių šilumos

Ketvirtadienio naktį be lietaus. Vėjas silpnas. Temperatūra 5–10, vietomis 11–13 laipsnių šilumos. Dieną nelis. Vėjas nepastovios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra 19–24 laipsniai šilumos. Penktadienį be...

Gryname ore – grynesnės mintys: žygiai gamtos maršrutais

Pastarojo meto išbandymai dar labiau išryškino balanso tarp darbo ir poilsio svarbą. Tokią pusiausvyrą ne vienas randa gamtoje, kuomet joje leidžiamas aktyvus laisvalaikis dovanoja...

Artimiausią parą į mūsų regioną plūs sausesnis ir švelnesnis oras

Artimiausią parą anticiklono vakariniu pakraščiu į mūsų regioną plūs sausesnis ir švelnesnis oras. Spalio 14 d. be žymesnio lietaus. Naktį ir rytą vietomis rūkas. Vėjas...

Horoskopai gruodžio 24 dienai

AVINASNesiimkite daugiau, nei galite. Jūsų kortos nėra tokios geros, kad galėtumėte rizikuoti. Galite visai nesąmoningai tik pabloginti situaciją. Vakarą vertėtų praleisti malonioje ir ramioje...

Ką reikia žinoti draudžiantis, jeigu transporto priemonę vairuos keli vairuotojai?

Tikriausiai mažai kas pagalvotų, kad viena nedidelė detalė privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartyje, iš tiesų, yra viena iš esminių aplinkybių nustatant riziką bei draudimo sutarties kainą. Dažniausiai esame linkę galvoti apie automobilio vairuotojo...

3 netikėtos gėrimų idėjos – kuo pakeisti vakarinį arbatos ritualą

Tamsiais darganotais vakarais ne tik sušilti, bet ir pagerinti nuotaiką padės specialūs žiemos sezono gėrimai. Juose slypi tikra prieskonių audra – nuo viliojančio cinamono iki ekscentriškosios aitriosios paprikos. Ne, išsigąsti nėra ko, nes dedant...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS