18.9 C
Kretinga
2024 / 07 / 22

Astrologinė prognozė kitai savaitei žada vienam zodiako ženklui sėkmės šypsenas, staigmenas ir atradimus

Ar jau skaitėte?

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 18–24 dienoms.

- Reklama -

AVINAS

Šią savaitę daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos ir materialinius, piniginius, buitinius klausimus, artimųjų problemas. Regis, ryžtingai imsitės kažką spręsti. Galite sulaukti pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį ar pasimatymą. Bus daug šaunių norų ir ūpo, tačiau galimi ir nemalonūs netikėtumai – galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas. Savaitgalį peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Jei dėl sveikatos reikia kažką keisti – nedelskite.

JAUTIS

Savaitės pradžia nebloga įvairiems kontaktams, pasitarimams, protiniam darbui, reikalams su žiniasklaida, trumpoms išvykoms. nesudėtingiems darbams. Noriai bendrausite, demonstruosite žinias, žarstysite patarimus bei sąmojį. Nuo savaitės vidurio asmeniniai poreikiai, šeiminiai rūpesčiai gali viską užgožti. Itin pageidausite privačios asmeninės erdvės. Visgi nuo darbų ir jums neabejingų asmenų toli nepabėgsite. Verta save išbandyti kūrybos srityje. Laisvalaikis su vaikais, mylimu žmogumi sklaidys nerimą.

DVYNIAI

- Reklama -
Iliustracinė nuotrauka.

Savaitės pradžioje uoliai vykdysite savo darbotvarkę. Laisvalaikiui planuosite susitikimus su draugais, bendraminčiais. Tam tikra prasme galėsite pasinaudoti pažintimis. Dalis veiklų gerai seksis. Regis, teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Galimas rūpestis dėl pasklidusios informacijos. Pravartu labiau rūpintis savo reputacija, sveikata, šeima. Savaitgalio dienomis teks užsiimti buitine ruoša ar pirmaisiais žemės darbais. Turbūt nesusilaikysite nuo išlaidavimo, kurį provokuoja mados tendencijos.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite daug ką išsiaiškinti, jeigu siekiate įsidarbinti ar leistis į kelionę. Regis, naujienos nenuvils. Pasiryžę išbandyti jėgas, galite kažką laimėti, įgyvendinti planuotą finansinę, komercinę operaciją, pateikti ar įvykdyti užsakymą. Galite padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Nesutarimus išsklaidyti padės draugiškas humoras. Savaitės pabaiga skatins aktyviau bendrauti su kaimynais, draugais, giminėmis. Kitiems ir sau pavyks praskaidrinti nuotaiką. Venkite greičio, rizikos kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje derėtų trumpam atidėti praktinių reikalų tvarkymą ir imtis to, kam reikia intuicijos, meniškumo, psichologinės ar diagnostinės įžvalgos. Įsigilinimas gali padėti atskleisti svarbias detales, paslaptis. Nuo savaitės vidurio bus daugiau optimizmo, tačiau lengvos naudos tikėtis kol kas neverta. Pasistenkite būti kantrūs, nesivadovaukite emocijomis, saugokite reputaciją. Prieš savaitgalį lengvai susitarsite dėl norimo daikto, paslaugos ar kelionės. Tik nežadėkite to, ko negalėsite padaryti.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikėtini susirinkimai, pasitarimai, derybos. Jūsų sugebėjimas diplomatiškai ir kartu motyvuotai bendrauti, derėtis, pasitarnaus ne vien jums, net jei išaiškės galimi interesų susikirtimai. Nuo savaitės vidurio santykiai su aplinkiniais šiek tiek apsunks, tačiau sėkmingai dirbsite kūrybinį, protinį darbą. Atkreipkite dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas. Saugokitės traumų, ugnies. Būkite pakantūs kitų žmonių nuomonei. Sakykite komplimentus, o ne priekaištus. Poveikis bus puikus.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje teks priimti atsakingus sprendimus ir bus lengviau, jei šalia jūsų yra žmonių, pasirengusių padėti, patarti. Palanku diegti naujoves, keisti darbo profilį. Galbūt kils ūpas išpopuliarėti, pasivaržyti su konkurentais, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai. Savaitgalio metu pasistenkite nesipykti su artimaisiais. Be pykčio ieškokite būdo sukurti malonesnį mikroklimatą. Jei įmanoma, venkite masinių susibūrimų. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje sudarytas sandoris, naujai užmegztas romantinis ar dalykinis ryšys gali būti perspektyvus. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Nuo savaitės vidurio nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišvengsite pokalbio su svarbiu asmeniu bei konkurencijos temos, naujų įpareigojimų. Prieš savaitgalį galite atnaujinti sportinį ar kitokį hobį, pasireikšti draugų kompanijoje, sužavėti publiką.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jeigu norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Galite sudaryti draudimo sutartį, sumokėti mokesčius, pirkti ar parduoti akcijas, ką nors įsigyti lizingo būdu ar pan. Nuo savaitės vidurio gebėsite pasinaudoti savo autoritetu tikslui pasiekti. Kita vertus, kai kurie asmeniškumai, stereotipai gali pakenkti. Atsargiai su ugnimi, technika. Savaitgalį gali tekti eiti į renginius, susitikimus, nors nebūtinai to pageidausite.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia tinkama tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus bei santykius su suinteresuotu asmeniu. Jeigu aktualu, nebedelskite su pajamų deklaravimu, finansiniais atsiskaitymais. Komfortas, grožis, meilė nebus tušti žodžiai ir stipriai užpildys jūsų erdvę. Regis, pasijusite labiau reikalingi. Galite turėti reikalų su užsieniečiais. Savaitgalį pabūkite uolūs studentai, filosofai, virtualūs arba realūs keliautojai. Tai bus įdomu ir naudinga. Galite nemažai išsiaiškinti, išmokti.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gali tekti paskubėti tvarkant nuosavybės, mokesčių, verslo, socialinės paramos reikalus. Galbūt gausite naudingos informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos atstatymu, verslu, įstatymais. Nuo savaitės vidurio būsite linkę kritikuoti, manipuliuoti, konkuruoti. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į pavojingas avantiūras. Savaitgalio pasirinkimai labai priklausys nuo jūsų finansinių galimybių ir poreikių. Regis, kils minčių, kaip panaudoti nereikalingus daiktus.

ŽUVYS

Savaitės pradžia tinkama pasirūpinti vaikų, pinigų, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Energijos labai pridės pavasariškas polėkis, meilės viltys. Seksis užsiimti kūryba. Nuo savaitės vidurio vikriai suksitės darbe. Jeigu kažkas strigs, neskubėkite kaltinti kitų. Jums gali pavykti konkrečiai susitarti dėl bendradarbiavimo, darbų eigos ir kt. Apdairiau elkitės su technika, įranga, ugnimi. Savaitės pabaigoje pulsite ieškotis tinkamos draugijos laisvalaikiui praleisti. Beieškodami, galite ir meilę surasti.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
ELTA (ELTA)

TOP naujienos

Pradeda veikti SMS sukčių užkardymo priemonės

Siekiant pažaboti sukčiavimų elektroninėje erdvėje skaičių, Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) įpareigojo interneto paslaugų tiekėjus blokuoti prieigą prie žalingų interneto resursų, kurių registrą sudaro Nacionalinio...

Velykų stalas neįsivaizduojamas be tradicinio lietuviško deserto – šakočio: į ką atkreipti dėmesį jį renkantis?

Velykos sunkiai įsivaizduojamos ne tik be margučių, bet ir be tradicinio lietuviško deserto – šakočio. Manoma, jog į Lietuvą šis desertas atkeliavo XX amžiaus...

Pranašaujant stiprų vėją, draudikai pastebi vieną tendenciją

Sinoptikams vėl kalbant apie artėjančius didžiulius vėjo gūsius, draudikai pastebi, kad kasmet vis daugėja žalų dėl stichinių nelaimių: nukenčia gyvenamieji namai, priestatai, o kainos...

Horoskopai vasario 8 dienai

AVINASTurite norą atgaivinti senus kontaktus. Pabandykite tai padaryti telefonu, dar gerdamas rytinę kavą. Jūsų šansai labai nemenki. Kažkur tikrai yra vieta, šiandien skirta būtent...

Lietuvoje pristatomas išmanusis pirkinių vežimėlis – sustoti prie kasos nebereikės

Prekybos inovacijų ekspertai žada, kad ilgos eilės prekybos centruose sutrumpės, mat Lietuvos parduotuvėse netrukus gali pasirodyti išmanieji pirkinių vežimėliai. Juose įmontuotos modernios technologijos be papildomų pastangų identifikuos pasirinktas prekes, jas pasvers, o apmokėjimas įvyks...

Palangos oro uosto rekonstrukcija baigta: oro vartai pasiruošę atnaujinti veiklą

Prieš pusantro mėnesio pradėta Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukcija baigta. Jos metu įvykdyti visi planuoti darbai: atnaujintas lėktuvų kilimo ir tūpimo, riedėjimo takas, rekonstruotas orlaivių peronas, atnaujintos inžinerinės ir apšvietimo sistemos. Ketvirtadienį, po 45...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS