12.9 C
Kretinga
2024 / 06 / 13

Horoskopai gegužės 7 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Pinigus leiskite tik būdamas visiškai tikras, kad skiriate pelus nuo grūdų. Gera diena patikrinti savo pajamas ir išlaidas. Patarimų klausykite, bet spręskite pats. Šįvakar pasistenkite nepasirodyti egoistas.

- Reklama -

JAUTIS
Dieną pradėkite išmesdamas iš galvos dalykus, kurie jums nebesvarbūs. Esate pasiruošęs naujam gyvenimui. Nedvejodamas atsisakykite nebereikalingų daiktų – savo svarbiausią turtą nešiojatės ant pečių.

DVYNIAI
Daugiau dėmesio smulkmenoms! Nerūpestingumas gali atnešti nemažų nuostolių. Ne vietoje palikta brangi aparatūra gali būti sugadinta. Stenkitės laikytis visų taisyklių ir reikalavimų.

VĖŽYS
Šiandien būsite reikiamoje vietoje tinkamu metu, todėl pasiruoškite veikti. Labai svarbios gali pasirodyti jūsų asmeninės pažintys. Geri draugai turi puikią progą jums padėti.

LIŪTAS
Susikaupti trukdys menkiausia smulkmena – varvantis čiaupas, ne vietoje numestas daiktas. Išsiblaškymas – ne nusikaltimas, bet jūsų pasiteisinimai vargu ar bus kam įdomūs.

MERGELĖ
Šiandien būsite didesnis laisvamanis ir eretikas nei paprastai. Mėgaukitės nevaržoma laisve ir fantazijos polėkiu. Šįvakar leisite sau sulaužyti kai kuriuos tabu.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Veiksmų laisvė šiandien bus gerokai suvaržyta. Rinktis teks iš blogo ir blogesnio. Sprendimų atidėliojimas taip pat nieko gero neatneš. Jei tik galite, šįvakar geriau likite namie.

SKORPIONAS
Jums priešiškos jėgos gali atsiųsti iliuzijų ir įvairiausių klaidinančių ženklų, tad būkite budrus. Geriau šiandien praleisti viliojančią progą, nei gailiai raudoti rytoj. Gerai galvokite, ką kalbate ir darote.

ŠAULYS
Likimas jums žada, o apdovanoja kitus, ar ne? Tik neįsijauskite gailėtis savęs. Vis dar galite nuoširdžiai pasidžiaugti draugų sėkme ir kantriai laukti savo žvaigždžių valandos.

OŽIARAGIS
Jus mylintys žmonės šiandien aklai tikės jūsų žodžiais. Naudokitės šia galia tik geriems tikslams. Šįvakar gali tekti artimai bendrauti su garsiais ir turtingais žmonėmis. Būkite pasiruošęs.

VANDENIS
Pasikeitimai neišvengiami, tad ar verta pūsti prieš vėją? Nebūkite šiurkštus su bandančiais jūsų kantrybę – jie nežino, ką daro. Šįvakar pirmas įspūdis gali būti apgaulingas, tad stenkitės būti įžvalgesnis.

ŽUVYS
Šiandien galite sutikti ne vieną įdomų, originaliai mąstantį žmogų, bet nesivarginkite siekdamas suvokti jų logiką. Jūsiškė verta ne ką mažiau. Puiki diena bendroms diskusijoms ar kūrybiniams projektams.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Savarankiškai dirbantiems asmenims – dar dvi paramos galimybės

Individualiai veikiantys asmenys vėl gali teikti prašymus gauti subsidijų veiklos likvidumui palaikyti, o netrukus ir pretenduoti į kitą paramos formą - kompensaciją daliai pastoviųjų...

Perduodame telefoną, kompiuterį kitam asmeniui: kaip apsaugoti duomenis?

Padovanoti nebereikalingą, nenaudojamą kompiuterį į antras rankas – sveikintinas žingsnis. Tai kažkam suteiktų džiaugsmo, prailgintų prietaiso naudojimo laiką, pats prietaisas netaptų atliekomis, būtų tausojami...

Gegužės 10-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO (Buhalterių diena)

Gegužės 10-oji – Buhalterių diena. Gegužės dešimtoji, penktadienis – 130-oji metų diena (penktoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 234 dienos. Savo vardadienius šiandien...

Horoskopai rugsėjo 4 dienai

AVINASJau taip toli nukeliavote, bet kelio galo dar nė nematyti. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad turėsite padėti žmogui, nekeliančiam jums jokių simpatijų. Nepaklyskite savo...

Kitais metais dujų perdavimo paslaugų kainos didės net 7,4 proc.

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ 2025 metams siūlo nustatyti kainas, sudarančias vidutinę 1,6 euro už megavatvalandę (Eur/MWh) dujų perdavimo paslaugų kainą Lietuvos vartotojams, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai. Antradienį ateinančių metų dujų kainoms pritarė...

Beveik kas antras dviratininkas ir paspirtuko vairuotojas – be šalmo

Naujausi tyrimai rodo, kad du iš trijų Lietuvos gyventojų važinėja dviračiais arba paspirtukais, tačiau beveik kas antras, naudodamasis šiomis transporto priemonėmis, nesideda šalmo. Draudikai atkreipia dėmesį, kad šylant orams auga ir traumų, susijusių su...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS