18.9 C
Kretinga
2024 / 07 / 22

„Iki“ lojaliems pirkėjams jau padovanojo prizų už ketvirtį milijono eurų

Ar jau skaitėte?

Prekybos tinkle „Iki“ apsiperkantys gyventojai jau gerai įsidėmėjo – būti lojaliems apsimoka, nes mainais galima gauti išties vertingų dovanų. Vos per keturis mėnesius, kai atnaujino lojalumo programą, „Iki“ savo ištikimiausiems pirkėjams jau padovanojo prizų už kone ketvirtį milijono eurų. Ir sustoti nežada – toliau dovanos tik dar daugiau.

- Reklama -

„Atnaujinta „Iki“ lojalumo programa tapo pirmąja tokia šalyje, kuri pirkėjams teikia ne tik solidžias nuolaidas, bet ir galimybę sukauptus lojalumo taškus mainyti į įvairiausius prizus, tarp kurių – ir vertingos prekybos tinklo partnerių įsteigtos dovanos. Įvairūs prizai tapo reikšminga paskata pirkėjams ir toliau demonstruoti savo lojalumą „Iki“, o žaismingi iššūkiai apsipirkimo patirtį praturtino azarto ir pergalės jausmais“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Prekybos tinklo duomenimis, iš viso lojalumo programos naudomis pirkėjai pasinaudojo jau beveik milijoną kartų, kone kas penktąkart pasirinkdami žaisti loterijoje, kurioje visi bilietai yra laimingi.

Taškus maino į prizus

Atnaujinus „Iki“ lojalumo programą, pirkdami parduotuvėse „Iki“ ir pateikę lojalumo kortelę arba programėlę, pirkėjai ne tik naudojasi papildomomis nuolaidomis, bet ir automatiškai kaupia „Iki“ taškus. Išleidus 1 eurą pirkiniams, suteikiami 5 taškai.

Papildomų taškų galima pelnyti dalyvaujant dienos, savaitės, mėnesio ir metų iššūkiuose. Šie reguliariai keičiasi – pavyzdžiui, daugiau taškų pelno tie, kurie apsilanko „Iki“ parduotuvėje tam tikrą kartų kiekį arba įsigyja konkrečių prekių.

Sukauptą „Iki“ taškų likutį pirkėjai gali pasitikrinti pirkimo kvite, „Iki“ mobiliojoje programėlėje, www.iki.lt lojalumo paskyroje ir savitarnos kasose. Juos galima iškeisti į nuolaidą pirkinių krepšeliui, prizus ar žaidimus.

- Reklama -

Už sukauptus taškus galima gauti iki 99 proc. dydžio nuolaidą pirkinių sumai (1 taškas – 0,01 Eur nuolaida). Juos taip pat galima skirti galimybei įsigyti prekę už 1 ct „Iki“ parduotuvėse. Užtikrinant prekių įvairovę, jų sąrašas atnaujinamas kiekvieną savaitę.

Skyrę 100 taškų, pirkėjai programėlėje dalyvauja žaidime „Laimės taškai“ ir pasiima bilietą. Žaisti verta, nes visi bilietai laimingi – dalyviai gali laimėti papildomų taškų, prekių už 1 centą ir pan.

Tuo tarpu „Taškotekoje“ sukauptus taškus pirkėjai gali keisti į įvairias tinklo partnerių paslaugas ir daiktus, kurių kiekvienas įvertintas taškų skaičiumi. Asortimente pirkėjai randa kino bilietus, kuponus automobilių plovimui ar skrydžiui oro balionu. Taip pat buitinės technikos, žaidimų, laisvalaikio prekių – pavyzdžiui, televizorių ar žaidimų konsolę.

Nusprendus taškus skirti prizui, pirkėjui niekuo rūpintis daugiau nereikės – bilietai ar kuponai atkeliaus į el. pašto dėžutę bei „Iki“ mobiliosios programėlės skiltį „Kortelė ir kuponai“, o daiktai bus pristatyti nurodytu adresu.

Papildomas prizas – maisto neišsenkantis šaldytuvas

Įsibėgėjus „Iki“ lojalumo programai, toliau prekybos tinklas prizų dalins tik dar daugiau. Pavyzdžiui, savo 31-ojo gimtadienio proga „Iki“ pirkėjams dovanos net 31 „magišką“ šaldytuvą su 3000 eurų vertės čekiais apsipirkimui „Iki“ parduotuvėse ir šūsnį kitų dovanų.

Progą pelnyti vertingus prizus turi visi „Iki“ lojalumo programos nariai, turintys mobiliąją programėlę arba užsiregistravę www.iki.lt lojalumo paskyroje. Kiekvienam, „Iki“ parduotuvėje apsiperkančiam bent už 10 eurų, automatiškai sugeneruojamas žaidimo bilietas, kurį tereikia aktyvuoti „Iki“ programėlėje.

Be to, papildomų bilietų galima gauti ir mainant į juos sukauptus „Iki“ lojalumo taškus. Vienas bilietas – 20 lojalumo taškų. Kuo daugiau bilietų, tuo daugiau šansų, kad pasiseks žaidime. Prizų gausu, todėl ir laimėti vieną jų tikimybė didelė.

Didieji prizai – 31-a 3000 eurų vertės „Iki“ dovanų kortelė kartu su 31 išskirtinio dizaino šaldytuvu „Severin“, tad pinigų maistui bus galima nebeleisti. Vykstant gimtadienio žaidimui, taip pat kas mėnesį dar 31 pirkėjas sulauks ir 31 proc. nuolaidos kitam apsipirkimui.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Kitais metais dujų perdavimo paslaugų kainos didės net 7,4 proc.

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ 2025 metams siūlo nustatyti kainas, sudarančias vidutinę 1,6 euro už megavatvalandę (Eur/MWh) dujų perdavimo paslaugų kainą Lietuvos...

Tapytoja S. Semenikė prisiminė savo kūrybos kelią: „Mokykloje nekenčiau tapybos“

Prieš daugiau nei dešimtmetį Skaistė Semenikė išgarsėjo nugalėdama realybės šou „Baras“, tačiau šiandien ji žinoma menininkė, kurios tapybos darbus graibsto meno mylėtojai. Vis tik,...

Norintiems balsuoti iš anksto

Norėdami išbalsuoti iš anksto 2024 m. gegužės 12 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, turėsite kreiptis į savo savivaldybės administraciją. Čia galėsite balsuoti prieš...

Kaip sutaupyti puoselėjant grožį? Vaistininkė dalijasi patarimais

Atėjus pavasariui, daugelis pastebi žiemos padarinius – nusilpusią odą, plaukus ar nagus – ir ima ieškoti pagalbos. „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė sako, kad įvairių...

Prasidėjo šviežių lietuviškų daržovių derlius: šylant orams pastebimas pardavimų augimas

Kartu su kalendorinio pavasario pradžia parduotuvių lentynose galima įsigyti ir pirmojo pavasarinių lietuviškų daržovių derliaus. Pasak vieno iš Lietuvoje veikiančio prekybos tinklo vaisių ir daržovių pirkimų direktorės Olgos Suchočevos, prekybos centruose pirkėjai gali rasti...

7 energijos suteiksiantys maisto produktų duetai

Kai kurių maisto produktų derinimas – puikus pasirinkimas siekiant kuo geresnės savijautos. Ar žinojote, kad kartu valgant pomidorus ir brokolius – itin stiprinamas imunitetas, o bananus ir jogurtą rekomenduojama valgyti po intensyvios treniruotės? Vaida...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS