18.9 C
Kretinga
2024 / 07 / 22

„Iki“ lojalumo programėlė padės sutaupyti dar daugiau: nuo šiol „Iki“ „Taškotekoje“ – jau virš 100 svajonių prizų

Ar jau skaitėte?

Milžiniško populiarumo sulaukusi „Iki“ lojalumo programa neša vis daugiau naudos pirkėjams. Jos nariai realiai sutaupo kiekvieno apsipirkimo metu, o dalyvaudami iššūkiuose renka taškus, kuriuos gali iškeisti į nuolaidas ar vertingus prizus „Taškotekoje“. Nuo „Taškotekos“ pradžios jų „Iki“ išdalijo jau už daugiau nei 300 tūkst. Eur. Įsiklausius į pirkėjų pageidavimus, šių prizų „Iki“ lojalumo programoje jau atsirado dar daugiau ir įvairesnių – taškus bus galima iškeisti į daugiau nei 100 prizų. O taškų pelnyti visai paprasta – juolab, kad daug jų galima laimėti ir jau atidarytose „Iki“ Taupymo žaidynėse.

- Reklama -

„Nuolat ieškome būdų, kaip lojaliems mūsų pirkėjams suteikti vis daugiau privalumų. Mūsų pasiūlyta šviežia idėja rinkoje – galimybė už sukauptus taškus įsigyti vertingų partnerių prizų „Taškotekoje“ – bemat sulaukė didelio klientų susidomėjimo ir palankių įvertinimų. Pirkėjai aktyviai maino taškus į įvairius prizus neišleidžiant nė cento – pasiima nuo kino teatro bilietų iki paspirtukų ar televizorių. Taip pat išgirdome mūsų suburtos „Iki“ klientų valdybos pasiūlymą ir šių prizų asortimentą dar labiau išplėtėme, kad pateisintume kuo įvairesnius pirkėjų lūkesčius“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Dar daugiau svajonių prizų „Taškotekoje“

„Taškotekos“ prizai – tai dar vienas būdas sutaupyti buities, laisvalaikio, kitoms naudingoms prekėms, kuriuo pirkėjai intensyviai naudojasi. Nuo „Taškotekos“ starto „Iki“ lojalumo taškai iškeisti jau į beveik 13 tūkst. vnt. prizų.

Pirkėjų jau pamėgtų prizų sąrašą papildė ir tokios naujovės kaip ėjimo lazdos, kelioninės pagalvėlės, kavos aparatai, karšto oro gruzdintuvės ir kt. Išplėstas populiariausių buitinės technikos ir naujausių elektronikos prietaisų, grožio ir sveikatos prekių, dovanų kuponų laisvalaikiui, automobilio plovyklai, kino bilietų ir kitų aktualių kategorijų pasirinkimas.

Papildomai taškai dalijami ką tik pradėtose Taupymo žaidynėse

- Reklama -

„Iki“ lojalumo taškai – pirkėjų ypač geidžiami, todėl jie tapo ir vienu iš prizų „Iki“ ką tik pradėtose „Iki“ Taupymo žaidynėse. Užsiregistravus „Iki“ programėlėje arba www.iki.lt lojalumo paskyroje, pirkėjai kviečiami ir toliau taupyti kaskart apsiperkant, o burtų keliu išrinktus Taupymo čempionus „Iki“ dar ir apdovanos.

Finaliniai prizai – trys vertingi medaliai, kurie burtų keliu pirkėjams atiteks spalio mėnesį. Auksas – 1000 Eur, sidabras – 500 Eur, bronza – 300 Eur vertės „Iki“ dovanų kortelės. Be to, „Iki“ Taupymo čempionai gaus ir „Iki“ lojalumo taškų, kurių vertė lygi laimėtojo sutaupytai pinigų sumai kampanijos pabaigoje. Taigi, 3 pirkėjai laimės tiek, kiek jau bus sutaupę nuo liepos 1-osios.

Burtų keliu „Iki“ rinks ir savaitinių bei mėnesių etapų laimėtojus. Savaitinius prizus dalins net 100-ui pirkėjų: 50 laimėtojų gaus po 2000, o 40 laimėtojų – po 3000 „Iki“ lojalumo taškų. Dar 10 pirkėjų „Iki“ apdovanos dovanų kortelėmis, kurių vertė lygi laimėtojo nuo liepos 1 d. sutaupytai pinigų sumai savaitės pabaigoje.

Už „Iki“ taškus imkit ne tik prizus, bet ir nuolaidas ar bilietus be pralaimėjimo

Prizus pasiimti ar kitomis „Iki“ taškų naudomis pasinaudoti labai paprasta. Žaidimu grįsta „Iki“ lojalumo programa kurta taip, kad ja naudotis būtų itin lengva, įdomu, o svarbiausia – pirkėjai sulauktų būtent jiems vertingiausių pasiūlymų.

Vien apsiperkant „Iki“ parduotuvėje ir panaudojant „Iki“ kortelę ar programėlę automatiškai kaupiami taškai. Papildomai pirkėjai jų gauna dalyvaudami dienos, savaitės, mėnesio ir metų iššūkiuose bei kituose žaidimuose. Sukauptus taškus galima panaudoti net keturiais būdais.

„Išties daug pirkėjų aktyviai dalyvauja iššūkiuose ir taupo taškus dideliems prizams – „Taškotekoje“ juos galima iškeisti net į skrydį oro balionu ar išmanųjį telefoną. Kita dalis žmonių nori pigiau apsipirkti kas dieną ir noriai naudoja taškus kaip nuolaidą krepšeliui. Už juos galima gauti iki 99 proc. dydžio „Iki“ nuolaidą pirkinių sumai (1 taškas – 0,01 Eur nuolaida)“, – pasakoja „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pirkėjai, kurie nelinkę taupyti taškų dideliam prizui, mėgsta rinktis specialaus žaidimo „Laimės taškai“ bilietus, kurie visi yra laimingi – galima laimėti papildomų taškų, nuolaidų prekėms ir pan. Taip pat nemažo populiarumo sulaukia galimybė įsigyti produktų vos už 1 centą. Užtikrinant prekių įvairovę, jų sąrašas atnaujinamas kiekvieną savaitę.

Nusprendus taškus skirti prizui, pirkėjui niekuo rūpintis daugiau nereikės – bilietai ar kuponai atkeliaus į el. pašto dėžutę bei „Iki“ mobiliosios programėlės skiltį „Kortelė ir kuponai“, o daiktai bus pristatyti nurodytu adresu.

Sukauptą „Iki“ taškų likutį pirkėjai gali pasitikrinti pirkimo kvite, „Iki“ mobiliojoje programėlėje, www.iki.lt lojalumo paskyroje ir savitarnos kasose.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Pradeda veikti Koronos karštoji linija 1808

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos...

Su gyvybės draudimu vaikų ateičiai kauptų trečdalis lietuvių

Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos (LGDĮA) užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa atskleidė, kad vaikų mokslams ir kitiems poreikiams per gyvybės draudimą kaupia arba ketina...

Tyrimas atskleidė: „Lidl“ prekių krepšelis ir toliau pigiausias – taip jau aštuntą mėnesį iš eilės

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias tarp penkių didžiausių šalies prekybos tinklų, rodo rinkos tyrimų įmonės „SeeNext“ naujausias slapto...

Vakar paaiškėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininkai

Šeštadienio vakarą įvyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „ Pabandom iš naujo!“ pusfinalis, kuriame dar kartą savo dainas pristatė dešimt atlikėjų ir grupių. Susumavus balsavimo rezultatus...

Festivalis „Yaga Gathering“ pasitinka pasikeitusia data ir nauja tema: kurs nemirtingumo sanatoriją

Dzūkijos pušynuose liepos 14 – 18 dienomis įsikurs „Sanatorium Immortalitas“ – nemirtingumo sanatorija. Joje „Yaga Gathering“ festivalio dalyviai ieškos būdų, kaip atrasti amžino gyvenimo šaltinį ir atgauti jėgas. Čia apsilankiusių laukia visapusiškas poilsis, emocijų,...

Plovui – viena, kepsniams – kita: kaip išsirinkti tinkamą kiaulieną dalį ir atrasti naujų...

Kiauliena – ne tik lietuvių itin mėgstama, tačiau ir nebrangi mėsa, iš kurios galima paruošti gausybę įvairiausių patiekalų. Nuo paprasčiausių kepsnelių, šašlykų ar šonkauliukų iki gerokai egzotiškesnių azijietiškos virtuvės šedevrų. Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS