23.9 C
Kretinga
2024 / 07 / 22

Prasideda „Swedbank“ Verslo akademija – 10 verslininkų imasi savo verslų stiprinimo

Ar jau skaitėte?

Dešimt šalies smulkiųjų verslininkų pradeda savo verslo stiprinimo kelionę trečią kartą organizuojamoje „Swedbank“ Verslo akademijoje. Ateinančias 12 savaičių projekto dalyvių laukia intensyvi mokymų programa, kurioje savo patirtimi dalinsis žinomi šalies verslo lyderiai ir mentoriai. Pranešimus verslo temomis ir projekto dalyvių progresą bus galima sekti naujienų portale DELFI.

- Reklama -

„Šįmet į Verslo akademiją pretendavo 579 smulkieji verslininkai, atstovaujantys įvairius sektorius ir įvairius šalies regionus. Džiaugiamės, kad „Swedbank“ inicijuotas projektas tapo puikiai žinomas šalies smulkiajam verslui ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Nors dalyvauti programoje, kaip ir kasmet, atrinkome 10 įmonių, tačiau įžvalgų savo verslui galės pasisemti visi verslininkai ar dar tik svarstantys apie nuosavą verslą, stebintys projektą ir jo dalyvių iššūkius bei pasiekimus iš šalies “, – teigia Rasa Verkauskaitė-Kazanskienė, „Swedbank“ Smulkių verslo klientų ir pardavimų skyriaus vadovė.

„Swedbank“ Verslo akademija. Nuotrauka iš Swedbank.lt

Verslo akademijoje savo kelionę pradeda maisto produktų prekybos įmonė „Bravopasta“ iš Vilniaus, Rokiškyje restoraną „Pupelė“ valdanti įmonė „Vilauna“, laipiojimo sienomis pramogas Vilniuje siūlanti „Lipa LT“, rinkodaros paslaugas teikianti „Rocket Science Baltics“ iš Kauno, virtualia realybe paremtas pramogas siūlanti „Pramogų sostinė“ iš Vilniaus, eksporto pardavimų srityje dirbanti „Eksporto atradimai“ iš Kauno, taip pat ūkininkas Mantas Gipiškis iš Rokiškio rajono.

Naujienų portalo DELFI skaitytojai balsuodami į projektą atrinko ir savo favoritus, kuriais tapo UAB „Magijuka“, UAB „Barteris“ (prekinis ženklas – Magy žaislai) ir VŠĮ „Language club“.

Verslo akademijos dalyvių laukia 12 savaičių intensyvių mokymų, kurių metu jie turės galimybę analizuoti savo verslą pasitelkiant Kanadoje sukurtą „Systems Business Coach“ verslo stiprinimo metodologiją. Kiekvieno dalyvio verslas bus analizuojamas iš penkių perspektyvų: lyderystės, finansų valdymo, personalo valdymo, marketingo ir pardavimų bei procesų valdymo.

Pasak šios metodologijos fasilitatoriaus, sertifikuoto verslo koučingo specialisto Povilo Petrausko, sisteminis požiūris leidžia greičiau aptikti silpnąsias verslo dalis ir atrasti sprendimus klestėjimui.

- Reklama -

„Kiekvienas verslas yra įvairių procesų visuma, kuriuos sutvarkius ir sustygavus galima atskleisti jo visą potencialą. Verslų įkūrėjams, ypač tiems, kurie dar vis kaupia patirtį, būdinga verslą vystyti ir sprendimus priimti remiantis intuicija. Vis dėlto, geresnių rezultatų dažniau padeda pasiekti sisteminis požiūris, kurį kartu su Verslo akademijos dalyviais diegsime jų versluose“, – sako P. Petrauskas.

Be P. Petrausko, Verslo akademijos dalyvius viso projekto metu konsultuos patyrę verslininkai ir verslo srities profesionalai, tarp kurių – „RAIT Group OÜ“ generalinė direktorė Dovilė Končak, „ACME Grupės“ direktorius Sergej Artemiuk, „Inspired UM” partneris, verslo plėtros vadovas Domantas Gailius, „Kika Group“ eksporto plėtros vadovas Paulius Ausmanas, „Biržų duonos“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas, „Uoga uoga“ įkūrėja Jelena Sokolovska, „Balto trader“ direktorius Dovydas Pauliukonis, „Audimo“ generalinė direktorė Lina Šlegerienė,  VMG grupės prekės ženklo vadovas Andrius Gricius.

Atsižvelgiant į ankstesnių projektų dalyvių pageidavimą, šių metų Verslo akademijoje dar daugiau dėmesio bus skiriama tvariam finansų valdymui. Prie projekto komandos prisijungia stipriausi „Swedbank“ verslo analitikai, kurie padės dalyviams suprasti  jų įmonių finansinę situaciją ir atrasti galimybes finansinių rezultatų stiprinimui.

Akademijos dalyviai bei visi projektą stebintys iš šalies  turės galimybę išgirsti vertingų praktinių įžvalgų iš tokių šalyje gerai žinomų įmonių, kaip „KIKA Group“, „Why AI“, „Biržų duona“, „Surfshark“, „LONAS Group“, „PRO BRO Group“ atstovų,  tinklaveikos (angl. networking) mentorės Kontrynos Stankutės-Jaščemskienės, ir kitų. Jie savo pranešimuose dalinsis praktinėmis įžvalgomis, atradimais ir išmoktomis pamokomis lyderystės, procesų, rinkodaros ir pardavimų, personalo bei finansų valdymo srityse. Visus renginius galima stebėti naujienų portale Delfi arba www.swedbank.lt/versloakademija.

Daiva Taučkėlaitė
„Swedbank“ Lietuvoje atstovė ryšiams su visuomene

TOP naujienos

Savimasažas namų sąlygomis: padėti sau – galime kiekvienas (video)

„Karantino metu dirbant ar mokantis nuotoliniu būdu daugelis pradeda jausti diskomfortą kaklo, menčių, pečių juostos ar klubų srityse. Savimasažas gali tapti veiksmingu ir visiems...

Astrologinė prognozė birželio 22-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nuo pat ryto turėsite nelengvų pareigų arba apie jas nepaliaujamai galvosite, nerimausite dėl vakaro renginio ar neatliktų darbų. Verčiau tyliai pasidžiaukite vasaros diena...

Metas pradėti ruošti Kalėdų stalo puošmeną – brandintą pyragą

Tradiciškai brandintas pyragas kepamas iškart po Vėlinių, bet iki tol, norint sutaupyti, jau galima dairytis nuolaidų džiovintiems vaisiams ir uogoms, nes būtent jų pyragui...

Pasitinkant valstybės atkūrimo dieną kulinarijos ekspertai kviečia išsikepti kvapnų apelsinų pyragą (receptas)

Apelsinai – vieni populiariausių citrusinių vaisių. Juos galima valgyti vienus, naudoti kulinarijoje, gaminant skirtingus desertus, salotas ar iš jų tiesiog spausti šviežias sultis. Sveikatai...

V. Blinkevičiūtė – apie antrąją pensijų pakopą: sistemą būtina taisyti, ji žalinga žmonėms

Seimui antradienį ruošiantis svarstyti prezidento Gitano Nausėdos siūlymus dėl antrosios pensijų pakopos, opoziciniai socialdemokratai juos vertina kaip „žingsnį teisinga kryptimi“. Prezidentas siūlo kaupiantiems pensiją suteikti galimybę kartą per visą gyvenimą išsiimti dalį sukauptų pinigų. Kaip...

Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, sekmadieniui

AVINAS. Kalbos šiandien suksis apie dalykus, susijusius su jausmais, skyrybomis, išlaidomis, vaikais. Meilės fronte – aistringos pagundos, pavydo scenos ir pan. JAUTIS. Būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami, nervingai reaguosite į pastabas, nemalonius komentarus. Gali sukrėsti kažkokia...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS